کد خبر: ۱۰۲۸۰
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۵
سبزوار نیوز/ آرام و سبكبال پر ميكشند اوج ميگيرند و آسمان را زيبايي ميبخشند، پرندگان زيبايي را ميگويم. چقدر هوا ی شرجی با طراوت است، چقدر باغ دلها شكوفاست كه اينگونه عطر عشق در هوا پراكنده است.

مگر امروز چه روزی است؟ آري امروز روز نيكو كاري است .
جشن نيكوكاري همزمان با مدارس سطح استان خراسان در كليه مدارس سطح شهرستان داورزن برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومي اداره آموزش و پرورش شهرستان داورزن جشن نيكوكاري روز يكشنبه 17 اسفند ماه 94 در کلیه مدارس سطح شهرستان با همكاري كميته امداد امام خميني ( ره ) و به صورت نمادين در مدارس حكمت، شيخ قربانعلي مزيناني، بعثت و شهید علی مهری، فاطميه و ابوذر غفاری چشام، آمنه و امام صادق صدخرو با حضور فرماندار، رياست و معاونين آموزش و پرورش و برخي كارشناسان اداره، روسای ادارات داورزن، جامعه روحانیت ، فرهنگيان، اعضاء شورا، انجمن اولیاء و مربیان با هدف كمك به دانش آموزان نيازمند و كم برخوردار برگزار گرديد و كليه دانش آموزان و حاضرين در مراسم، كمك هاي نقدي خود را اهداء نمودند.
لازم به ذكر است كمك هاي جمع آوري شده هر مدرسه به دانش آموزان نيازمند همان مدرسه اهدا خواهد شد.
در ادامه با اهداء لوح سپاس از طرف رياست اداره و مدير دبستان حكمت از انجمن و اولياء دبستان حكمت كه كارآمد ترين و موفق ترين اعضاء بوده و در بين انجمن و اولياء حوزه مركزي شهرستان رتبه برتر را به خود اختصاص داده بودند تقدير و تشكر به عمل آمد.
همچنين در حاشيه مراسم، مسئولين از نمايشگاه نقاشي دانش آموزان با موضوع نيكوكاري بازديد به عمل آوردند و به پنج نفر از دانش آموزان منتخب توسط آموزشگاه جوايزي اهداء گرديد.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: