کد خبر: ۱۱۰۱۳
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۹
سبزوار نیوز/ 9 آذر 93 روز آغاز جهاد راه سازی در ششتمد بود، آغاز همتی بزرگ از مردم دیار بیهقی.اما از آن روز تا کنون حدود 7 ماه می گذرد ، اما روند تعریض این محور بسیار کند درحال اجراست.
9 آذر 93 روز آغاز جهاد راه سازی در ششتمد بود، آغاز همتی بزرگ از مردم دیار بیهقی.اما از آن روز تا کنون حدود 7 ماه می گذرد ، اما روند تعریض این محور بسیار کند درحال اجراست.
محمد پادری در سرپرست شهرداری ششتمد در پاسخ به خبرنگار سبزوارنیوز گفت : حدود 15 کیلومتر از محور ششتمد سبزوار با همکاری اداره محترم راه و خیرین خاکریزی شده و تنها 3 کیلومتر از این محور باقی مانده است.
سرپرست شهرداری ششتمد ضمن تشکر از همکاری فرمانداری، اداره راه و نمایندگان محترم افزود : محور ششتمد سبزوار از قدیم محوری حادثه ساز بوده و در حال حاضر نیز با توجه به اینکه این محور تنها محور ارتباطی سبزوار با شهر ششتمد و روستا های تابعه است ، نیازمند همکاری ادارات و مردم است.
وی از نهاد ها و همچنین خیرین محترم که توانایی کمک به شهرداری ششتمد را دارند درخواست همکاری کرد و گفت :در صورت اختصاص 5 دستگاه کمپرسی ، خاکریزی این محور تا پایان مرداد به اتمام خواهد رسید.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: