کد خبر: ۱۱۲۷۵
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۷
در هفته دفاع مقدس؛
سبزوار نیوز/مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه خوشاب اظهار کرد: مرحله نهایی طرح قرآنی ۱۴۴۹ شهرستان خوشاب، همزمان با هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام سیداسماعیل حسینی، مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه خوشاب در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) خراسان رضوی بیان کرد: مرحله نهایی مسابقه قرآنی طرح 1449 با محوریت حفظ سوره یس، با شرکت نفرات ممتاز گروه‌های شرکت کننده در شهرستان خوشاب همزمان با هفته دفاع مقدس برگزار می شود.

مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه خوشاب عنوان کرد: در این مسابقات که ثبت‌نام آن از ماه مبارک رمضان آغاز شده است قریب به 200 نفر از بانوان و آقایان برای حفظ و مفاهیم سوره یس شرکت کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه کتاب‌های این مسابقه رایگان توزیع شده است، اضافه کرد: این مسابقات و آموزش قرآن در روستاهای نوده انقلاب، سیدآباد، شم‌آباد، سلطان آباد و در بعضی از پایگاه‌های مقاومت بسیج شهرستان کلاس،‌های قرآن با حضور مربیان قرآنی برگزار شد.

این مقام مسئول از برنامه‌های فرهنگی اجرا شده توسط بعضی از بسیجیان پایگاه‌های مقاومت بسیج این شهرستان با شرکت اقشار جامعه را برگزاری جشن تولد شهدا ذکر کرد و گفت: بسجیان با حضور بر مزار شهدای گلگون کفن هشت سال دفاع مقدس با آرمان‌های امام راحل(ره) و شهدا تجدید میثاق می‌کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: