کد خبر: ۱۱۲۸۵
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۸
سبزوارنیوز/مسئول موسسه قرآنی ضحی خوشاب، آموزش حفظ قرآن از طریق تلفن را از برنامه‌های اجرایی این مؤسسه در آینده عنوان کرد و گفت: این مؤسسه تازه تأسیس است و نیاز به مساعدت ادارت و مسئولان دولتی در شهرستان دارد.

لیلا کسکنی، مسئول موسسه قرآنی ضحی خوشاب در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی اظهار کرد: این مؤسسه حدود یک ماه است کار خود را در سلطان‌آباد مرکز شهرستان خوشاب آغاز کرده و در حال حاضر حدود 70 قرآن‌آموز در رده‌های سنی مختلف در این موسسه مشغول آموزش و یادگیری و حفظ قرآن هستند.

وی که حافظ کل قرآن کریم است، یکی از اهداف و برنامه‌های مؤسسه را تبدیل شهرستان خوشاب به شهر نمونه قرآنی بیان کرد و افزود: از فعالیت‌های دیگر این مؤسسه در آینده برگزاری همایش‌های قرآنی با موضوعات تخصصی مثل فیزیک در قرآن و محفل انس با قرآن کریم با حضور اساتید قرآنی است.

این استاد قرآن، آموزش حفظ قرآن از طریق تلفن را از برنامه‌های اجرایی این مؤسسه در آینده عنوان کرد و با ذکر اینکه این مؤسسه تازه تأسیس است و نیاز به مساعدت ادارت و مسئولان دولتی در شهرستان دارد، گفت: تاکنون حمایت خاصی نداشته‌ایم و امیدواریم در آینده مسئولان با توجه بیشتر به قرآن کریم حمایت‌هایشان را از موسسات قرآنی دریغ نکنند.

داور مسابقات طرح 1449 در شهرستان خوشاب تصریح کرد: در حال حاضر به دنبال تهیه بسته‌های آموزشی برای قرآن‌آموزان با مجوز اداره ارشاد هستیم که به زودی رونمایی خواهد شد.

کسکنی که از سال 1389 مشغول تدریس و آموزش قرآن در سبزوار بوده است، ابراز امیدواری کرد: با ادامه راه در مؤسسه قرآنی شهرستان خوشاب بتواند خدمتی کوچک در را ه قرآن و ترویج آن انجام دهد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: