کد خبر: ۱۱۳۵۴
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۲
سبزوار نیوز/فرماندار شهرستان خوشاب به همراه جمعی از مسولان این شهرستان با حضور در روستای رباط جز، از خانواده یکی از قربانیان حادثه منا دلجویی و درگذشت وی را تسلیت گفت.
حسین ابراهیمی کردیانی، فرماندار شهرستان خوشاب به همراه جمعی از مسئولین شهرستان با حضور در روستای رباط جز از توابع بخش مرکزی شهرستان خوشاب از خانواده یکی از قربانیان حادثه منا دلجویی و درگذشت وی را به خانواده‌اش تسلیت گفت.

در این دیدار فرماندار خوشاب ضمن  ابلاغ پیام تسلیت مقام معظم رهبری به بازماندگان این حادثه غم‌انگیز، بی‌تدبیری و عدم توانایی دولت سعودی را در برگزاری مناسک حج عامل این حادثه بیان کرد و برای بازماندگان مرحوم طلب صبر از خداوند سبحان کرد.

وی با بیان اینکه بر اساس آخرین تصمیمات اتخاذ شده در کمیته انتقال، تدفین و تشییع حجاج بیت‌الله الحرام جنازه‌های این عزیزان بعد از انتقال  به مشهد و طواف حرم رضوی برای تدفین به شهرستان‌های خودشان با برگزاری مراسمی با شکوه و در شآن حجاج بیت‌الله الحرام و زائران خانه خدا منتقل و در گلزار شهدا دفن می‌شود.

یاد آوری می‌شود، تا کنون در این حادثه غمبار و ضایعه اسفناک بر اساس آخرین آمار رسمی 4173 نفر از زائران بیت‌الله الحرام جانشان را در حال احرام از دست داده‌اند و از ایران 239 کشته وجود دارد که یکی مربوط به شهرستان خوشاب است.

علی‌اکبر ملکی

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: