کد خبر: ۱۱۴۰۷
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۹
سبزوارنیوز/ فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خوشاب تصریح کرد: ما باید ارزش خودمان را حفظ کنیم و به احکام منور اسلامی توجه داشته باشیم و بدانیم که محدودیت‌های اسلام برای حفظ شرافت و کرامت انسان‌ها است.
سرهنگ اسماعیل کلاته، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خوشاب 15 مهرماه در جمع دانش‌آموزان این شهرستان با اشاره به فرموده رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه که «مردم باید با دیدن پلیس احساس امنیت و آرامش کنند»، گفت: امروز دشمنان اسلام و قرآن با همدلی، همزبانی و برقراری تحریم‌های ناجوانمردانه و حملات جنگ نرم در رسانه‌های صوتی و تصویری، فرهنگ ما را به چالش می‌کشند و ارزش‌های دینی را محدودیت می‌دانند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خوشاب تصریح کرد: به عنوان نمونه، دشمن حجاب را در رسانه‌‌های خودش به عنوان یک محدودیت و سلب آزادی معرفی می‌کند در حالی که حجاب مصونیت است نه محدودیت زیرا اگر ما حجاب رعایت کنیم و به احکام منور اسلامی توجه داشته باشیم، مسلما ارزش و اعتبار پیدا می‌کنیم.

وی با توجه به سخن شهید بهشتی که «اگر لخت بودن تمدن است حیوانات از انسان ها متمدن‌ترند»، خاطر نشان کرد: رسانه‌های بیگانه حجاب را به عنوان یک ضد ارزش معرفی می‌کنند در حالی که حجاب مانند صدفی است که از دُر داخل آن محافظت می‌کند و اگر صدف باز شود دُر بازاری می‌شود.

کلاته با بیان اینکه وقتی زن از حجاب خودش خارج شود عده‌ای به دنبال سوء استفاده هستند، تأکید کرد: ما باید ارزش خودمان را حفظ کنیم و به احکام منور اسلامی توجه داشته باشیم و بدانیم که محدودیت‌های اسلام برای حفظ شرافت و کرامت انسان‌ها است.

در ادامه این مراسم جمعی از مسئولان نیروی انتظامی شهرستان به همراه مدیران ادارات به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور در مزار شهدای شهر سلطان آباد به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

علی اکبر ملکی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: