کد خبر: ۱۱۴۲۶
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۳
سبزوارنیوز/نماینده ولی فقیه در شهرستان خوشاب اظهار کرد: بیان رهبر معظم انقلاب، فصل الخطاب است از همین رو مسئولان التزام عملی به ولایت فقیه داشته باشند نه التزام زبانی .

حجت‌الاسلام حیدرعلی یوسف‌زاده، امام جمعه شهرستان خوشاب ظهر جمعه، 17 مهرماه در خطبه های نماز جمعه این شهرستان با سفارش مردم به تقوی الهی گفت: ماه ذی الحجه ماه ولایت است و ولایت حضرت علی (ع) در کنار ولایت خدا و ولایت رسول خدا(ص) قرار دارد.

اخلاص به کار انسان ارزش می دهد

حجت‌الاسلام یوسف‌زاده با بیان بعضی از ریاکاری‌های افراد در سطح جامعه و در عزاداری‌ها اظهار کرد: اخلاص و برای خدا کار کردن به کار انسان ارزش و بها می‌دهد همانگونه که حضرت علی(ع) انگشترش را برای خدا به سائل داد و در حقش آیه قرآن نازل شد.

وی با ذکر اینکه در راه ولایت باید مثل میثم تمار باشیم که جانش را در راه ولایت داد، تصریح کرد: بعضی از افراد حرف از اطاعت از رهبری می زنند ولی کار خودشان را انجام می‌دهند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان خوشاب اظهار کرد: بیان رهبر معظم انقلاب، فصل الخطاب است از همین رو مسئولان التزام عملی به ولایت فقیه داشته باشند نه التزام زبانی .

هدف اصلی آمریکا از بین بردن حکومت دینی است

وی با اشاره به بیانات رهبرمعظم انقلاب که فرموده‌اند: «نسبت به مذاکره با آمریکا ساده لوحانه و عوام گرایانه نگاه می کنند»، اظهار کرد: هدف اصلی آمریکا از بین بردن حکومت دینی و در راس آن ولایت فقیه است زیرا می خواهد به دنیا نشان دهد که ایران سازشکار است ومحور مقاومت را تضعیف کند.

حجت‌الاسلام یوسف‌زاده با بیان اینکه ما نباید شعار مرگ بر آمریکا را فراموش کنیم، تأکید کرد: در حالی که بعضی از رسیدن دلارهای آمریکا در آینده ذوق زده شدند، مجلس آمریکا 43 میلیارد دلاربرای برداشتن ازطلب ایران برای دریافت غرامت از کشته های خودش در لبنان و بقیه نقاطی که به ایران ربطی ندارد، تصویب کرد.

نمایندگان مجلس به وظیفه شرعی و قانونی خودشان عمل کنند

وی با تدکید بر اینکه نمایندگان مجلس نباید درباره برجام معامله سیاسی کنند، گفت: جایگاه مجلس جایگاه مدرس ها است؛ جایگاه کسانی است که رهنمودهای رهبر معظم انقلاب را مورد توجه قرار دهند.

امام جمعه شهرستان خوشاب  تصریح کرد: دشمن به دنبال تضعیف جایگاه ولایت فقیه است از همین رو نمایندگان مجلس شوری اسلامی باید به وظیفه شرعی و قانونی خودشان عمل کنند و منافع ملی را در نظر بگیرند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: