کد خبر: ۱۱۶۱۰
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۰
سبزوار نیوز/ سرمربی تیم هندبال بانوان ثامن الحجج (ع) سبزوار گفت: در دیدار با تیم نفت و گاز گچساران به بازیکنان اصلی استراحت دادیم و از بازیکنان جوانتر استفاده کردیم

ناهید غارسی جمعه شب پس از پیروزی تیمش بر تیم نفت و گاز گچساران در سبزوار طی گفت و گو با خبرنگار ما افزود: با توجه به اینکه هفته آینده بازی سنگینی مقابل ذوب آهن اصفهان پیش رو داریم در رقابت با گچساران از بازیکنان اصلی استفاده نکردیم.
وی با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنان تیمش اظهار کرد: به رغم استفاده از بازیکنان جوان توانستیم با نتیجه خوبی بر نفت و گاز گچساران غلبه کنیم.
وی ادامه داد: بازیکنانم در نیمه دوم بازی با سرعت عمل، دفاع بهتر و ضد حملات توانستند نتیجه بهتری رقم بزنند.
سرمربی تیم هندبال بانوان ثامن الحجج (ع) سبزوار گفت: با هماهنگی تیمی و ضدحملات مناسب توانستیم بر تیم نفت و گاز گچساران غلبه کنیم.
غارسی در باره تیم حریف نیز افزود: تیم نفت و گاز گچساران هم در این دیدار خوب ظاهر شد و بازیکنان این تیم در دفاع خیلی بهتر کار کردند.
وی اظهار کرد: نحوه برگزاری رقابتهای امسال هندبال بانوان به صورت دوره ای حذفی انگیزه را از تیم های ضعیف گرفته و این تیم ها نادیده گرفته شده اند.
تیم هندبال بانوان ثامن الحجج (ع) سبزوار عصر جمعه میزبان تیم نفت و گاز گچساران بود و توانست با نتیجه 26 بر 13بر مهمان خود غلبه کند.
این تیم چهار سال متوالی است که قهرمانی لیگ برتر بانوان را به خود اختصاص داده است .
تیم هندبال بانوان ثامن الحجج (ع) سبزوار جمعه آینده 22 آبان ماه به مصاف تیم ذوب آهن اصفهان می رود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: