کد خبر: ۱۱۷۰۱
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۰
سبزوار نیوز/ امام جمعه شهرستان خوشاب با تاکید بر اینکه اگر از تاریخ عبرت نگیریم تاریخ تکرار خواهد شد، بیان کرد: زرق و برق دنیا و حب ریاست، افراد زیادی را فریب می دهد و عدم تصمیم گیری به موقع یکی از عواملی بود که باعث شد حادثه کربلا به وجود بیاید.

حجت الاسلام حیدر علی یوسف زاده امام جمعه شهرستان خوشاب در خطبه های نماز جمعه 6 آذر 1394  با بیان اینکه بسیاری از مردم کوفه زمان ابا عبدالله الحسین(ع( دیندار واقعی نبودند تصریح کرد: این افراد تا زمانی از امام معصوم اطاعت می کردند که دنیایشان به خطر نیافتد.

خطیب جمعه خوشاب با تاکید بر اینکه اگر از تاریخ عبرت نگیریم تاریخ تکرار خواهد شد، بیان کرد: زرق و برق دنیا و حب ریاست افراد زیادی را فریب می دهد و عدم تصمیم گیری به موقع یکی از عواملی بود که باعث شد حادثه کربلا به وجود بیاید.

اسلام با استفاده ابزاری از زنان مخالف است.

حجت الاسلام یوسف زاده با اشاره به اینکه شیعه علی باید شیعه ای معرفتی و پیرو امام خودش در تمام لحظات باشد، ابراز کرد: متاسفانه در حال حاضر در کشور به مدیریت و اشتغال زنان در جامعه نگاهی اسلامی نمی شود و این یکی از آفات است که زن مهندس معدن شود و در معدن کار کند و مردش در خانه بماند و به نگهداری فرزندان مشغول گردد.

وی با بیان اینکه افرادی با نگاهی غرب گرایانه به حضور زنان در جامعه نگاه می کنند، تاکید کرد: اسلام با حضور زنان در جامعه مخالف نیست، اسلام با نگاه ابزاری و حضور زن برای جذب مشتری و استفاده ابزاری از قداست زن مخالف است. وی همچنین اضافه کرد: نباید نگاهی سیاسی به زنان برای جمع کردن رای و نگاهی کلیشه ای به مسئله زنان شود.

خطیب جمعه خوشاب اظهار کرد: متاسفانه آنقدر در جامعه نگاهها عوض شده است که بعضی زنان خانه دار خجالت می کشند بگویند خانه دار هستند و در تربیت فرزندانی شهید پرور و شوهرداری به بهترین وجه خدمت می کنند.

آینده متعلق به قرآن و اسلام است

نماینده ولی فقیه در خوشاب با تاکید بر اینکه اگر در مسیر تقوی الهی حرکت کنیم خداوند سبحان به ما علم و بصیرت می دهد، اظهار کرد: در هفته گذشته بعضی از روسای جمهور کشورهای دنیا با رهبر معظم انقلاب دیدار داشتند که تاثیر پذیری از انقلاب در رفتار و بیانشان کاملا مشهود است.

وی با اشاره به جمله رئیس جمهور روسیه که بیان کردند « من مسیح را در ایران دیدم » ابراز کرد: در این دیدار که بدون تشریفات سیاسی انجام شد رئیس جمهور روسیه قران را به رهبر معظم انقلاب اهدا کردند، این حرکت یعنی اینکه آینده علی رغم اسلام ستیزی غرب، متعلق به اسلام و قرآن است.

رهبر معظم انقلاب پدر و راهنمای تمام کشورهای مستقل است

حجت الاسلام یوسف زاده با تشریح اینکه عده ای هنوز قدر و منزلت رهبر معظم انقلاب را در کشور نمی دانند و بیاناتش را به عنوان نسخه شفا بخش نگاه نمی کنند، تصریح کرد: رئیس جمهور بولیوی درباره آیت الله خامنه ای بیان کرده اند« رهبر معظم انقلاب پدر و راهنمای تمام کشورهای مستقل هستند».

نماینده مجلس باید مدافع قرآن و اسلام باشد

خطیب جمعه خوشاب با اشاره به شهادت سید حسن مدرس وبیان جمله تاریخی امام خمینی(ره) درباره مدرس که « تا تاریخ زنده است مدرس زنده است»، بیان کرد: نماینده ای باید به مجلس برود که مدافع اسلام ناب محمدی(ص) و قرآن، مدافع محرومان جامعه و کسی که سیاستش عین دیانت است باید باشد.

نماینده ولی فقیه در خوشاب با تاکید بر اینکه نماینده ای که با صرف هزینه های زیاد و کمک های غیر معمولی به افراد، دادن غذاهای رنگارنگ و حمایت از سرمایه داری مطلق می خواهد رای جمع کند و وارد مجلس شود به درد مردم نمی خورد. وی با اشاره به سخنان رهبر کبیر انقلاب اضافه کرد: به کسی رای دهید که متدین، مدافع اسلام، و مدافع محرومین و آشنا و حامی انقلاب اسلامی مردم و اسلام باشد.

یوسف زاده تاکید کرد: نباید نماینده ای وارد مجلس شود که مدافع آمریکا، و توهین کننده به قرآن باشد و نباید نماینده ای به مجلس راه یابد که خودش حامی تولید ملی نیست و از ماشین های لوکس خارجی استفاده می کند، وی اضافه کرد: نماینده مردم بایدد کسی باشد که همچون شهید مدرس بعد از چندین دوره نمایندگی مجلس عبای کرباسی اش عوض نشد و از پارچه وطنی لباس تهیه می کرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: