کد خبر: ۱۱۷۹۲
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۷
سبزوارنیوز - حجت الاسلام و المسلمین ثباتی مقدم گفت: روند اجرایی دو انتخابات مهم مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری آغاز شده است و امید می رود که لا حضور مردم شاهد برگزاری انتخابات باشکوهی باشیم.

امام جمعه ششتمد افزود: انتخابات مجلس خبرگان رهبری دارای اهمیت فراوانی است چرا که مجلس خبرگان رهبری مهم ترین مرکز جهت تعیین رهبری است.

وی ادامه داد: خبرگان رهبری بعد از رحلت حضرت امام خمینی«ره» زیباترین و بهترین انتخاب را انجام دادند و اگر دشمن در این سالها به مقاصد خود نرسیده است به خاطر وجود ولایت بوده است.
خطیب جمعه ششتمد گفت: مقام معظم رهبری بعنوان عمود خیمه انقلاب و ناخدای کشتی در بحران ها و تلاطم ها به خوبی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را هدایت کرده است.
استاد حوزه علمیه سبزوار با تبریک ایام ولادت حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق(ع) افزود: پیامبر اسلام(ص) اسوه حسنه است و ایشان یک الگوی ناب برای هر انسان آزاداندیش محسوب می شود.
حجت الاسلام و المسلمین ثباتی مقدم اظهار داشت: انسان ها همیشه به دنبال الگوی برتر هستند و اگر در انتخاب الگو دقت کنیم و دقیق عمل نماییم به سعادت می رسیم و چنانچه در انتخاب الگو اشتباه صورت بگیرد ، زندگی انسان به بیراهه می رود.
امام جمعه ششتمد گفت: اسلام در این خصوص نسخه دقیقی به ما ارائه کرده است و آنهم رسول خداست که بعنوان اسوه حسنه و الگو به ما مسلمانان معرفی شده است.
وی با اشاره به هفته وحدت و دیگاه برادران اهل تسنن بر سالروز ولادت پیامبر اسلام(ص) اظهار داشت: هفته وحدت بهانه ای برای بازخوانی و تبیین اهیمت جایگاه وحدت در بین مسلمان است.
خطیب جمعه ششتمد گفت: خداوند در قرآن کریم و پیامبر اسلام به مسلمانان توصیه و سفارش فراوان کرده اند که از تفرقه بپرهیزید و بر اجتماع تکیه کنید.
حجت الاسلام و المسلمین ثباتی مقدم افزود: وحدت برکاتی دارد که یکی از این برکات این است که باعث وحشت دشمنان می شود.
وی ادامه داد: انسجام بر حول محور ولایت بوده است که دشمن نتوانسته به ما صدمه برساند.
امام جمعه ششتمد گفت: در فضای اختلاف اعصاب و روان جامعه بهم می ریزد و هزینه های زیادی برای مردم و جامعه به بار می آورد.
استاد حوزه علمیه سبزوار خاطرنشان ساخت: اختلاف دستور شیطان است و اتحاد دستور خداوند و رسول اکرم(ص) می باشد.
حجت الاسلام و المسلمین ثباتی مقدم اظهار داشت: در صورت ایجاد اختلاف هیمنه و آبروی ما می رودو نیاز امروز جامعه ما وحدت است.
خطیب جمعه ششتمد یادآور شد: هر کس بخواهد به هر بهانه ای فضای جامعه را ملتهب کند خیانت کرده است و جالب نیست به خاطر یک دستمال قیصریه را به آتش بکشیم و باید مراقب رفتارمان باشیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: