کد خبر: ۱۱۹۳۴
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۲
سبزوار نیوز/ فرماندار خوشاب اعلام کرد: در ایام الله دهه فجر از 433 پروژه در شهرستان بهره برداری شد

حسین ابراهیمی کردیانی در شورای اداری این شهر در جمع مسئولین استانی و شهرستان  مجموع  اعتبارات این پروژه ها را مبلغ 85 میلیارد ریال بیان کرد و گفت: علیرغم محدودیت های مالی، دولت تدبیر برنامه ریزی  متوازنی در بحث توزیع اعتبارات داشت به گونه ای که با این رقم اعتباری طرح های متعددی در بخش کشاورزی ، آبرسانی، ارتباطات ، آموزش و فرهنگی ، احداث واحد های مسکونی، برق رسانی و  آسفالت معابر شهری هزینه شد.

وی در ادامه صحبت هایش پیرامون فجر انقلاب گفت: بنا به منویات مقام معظم رهبری در سال همدلی و همزبانی دولت و ملت تدابیر ارزشمندی طی چند سال اخیر در کشور رخ داد امسال  بعد از سال ها تحریم با رهنمودهای رهبری و پیگیری تیم دیپلماسی کشور شاهد پیروزی های متعددی در عرصه های مختلف بویژه حوزه  اقتصادی هستیم.

ابراهیمی با بیان اینکه تمامی این دستاوردها نتیجه وحدت  این ملت است تاکید کرد : امسال با انتخابات مجلس و خبرگان رهبری سال سرنوشت سازی برای کشور است با حضور و مشارکت جمعی مردم در پای صندوق های رای  شور و نشاط مطلوبی در کشور اتفاق خواهد افتاد .

وی افزود: نتیجه این حماسه پرشور راهی کردن افراد سالم، متدین و صالح به کرسی مجلس شورای اسلامی  بر مبنای قانون است .

ابراهیمی همچنین با اشاره به  راهپیمایی 22 بهمن ماه خواستار حضور ملی و مذهبی ملت در این مراسم شد و گفت: مردم این مرز و بوم یکبار دیگر با حضور خود در مراسم راهپیمایی  علاوه بر محکوم کردن جنایات ال سعود، مشت محکمی بر  دهان استکبار جهانی فرود خواهند آورد.

 

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: