کد خبر: ۱۲۱۶۳
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۵
مرکز فنی و حرفه ای ششتمد که در سالیان نه چندان دور منشاء خدمات آموزشی بسیار ارزشمندی بود چندسالیست که در حد یک نام باقی مانده است.

به گزارش سبزوارنیوز ، ساختمان این مرکز در شرق ششتمد چند سالی بعنوان صندوق حمایت از فرصتهای شغلی میزبان ششتمدیها بود.
ولی بعد این ساختمان تحویل مرکز فنی و حرفه ای سبزوار گردید و خدمات آموزشی فراوانی در این واحد به کارآموزان ارائه گردید.

اما بعد از مدتی فعالیت شاهد تعطیلی این مرکز بودیم که با گذر زمان قرار شد ساختمان تحویل اداره تربیت بدنی وقت شود و رئیس وقت اداره تربیت بدنی سبزوار بهمراه جمعی از ورزشکاران در محل حاضر و مقدمات کار انجام پذیرفت اما هیچگاه این فعل صورت نپذیرفت.
بعد از مدتی تعطیلی این مرکز در اختیار اداره آموزش و پرورش ششتمد و به طور خاص در اختیار هنرستان طالقانی قرار گرفت و دانش آموزان از این مرکز بهره مند شدند.
با اعلام نیاز مرکز فنی و حرفه ای سبزوار سالن از اداره آموزش و پرورش ششتمد تحویل گرفته شد و در آذرماه 1393 طی مراسم نسبتا با شکوه و با حضور مسئولین شهرستانی و مدیرکل وقت فنی و حرفه ای خراسان این مرکز مجددا افتتاح شد.
اما مدتی نگذشت که اخبار ناخوشایندی از این مرکز به گوش می رسید و بعد هم که دوباره شاهد تعطیلی این مرکز بوده و متأسفانه هنوز هم هستیم.
حال از مسئولین مرکز فنی و حرفه ای سبزوار انتظار داریم نسبت به راه اندازی این مرکز اقدام کنند و چنانچه این مهم در برنامه کاری این اداره قرار ندارد ترتیبی بیاندیشند که بهره برداری مفیدتر از این سرمایه صورت پذیرد. 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: