کد خبر: ۱۲۳۵۵
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۱
امام جمعه ششتمد در نماز عید سعید فطر با مردم ششتمد خدا حافظی کرد.
امام جمعه ششتمد در آخرین خطبه خود در قدمگاه جوادالائمه گفت: نماز ستون خیمه دین است و در آموزه های دینی ما جایگاه خاصی دارد.
امام جمعه ششتمد افزود: نماز یومیه در جماعت ، نماز هفتگی جمعه و نمازعیدین دارای جایگاه ویژه ای می باشد.
وی ادامه داد: اما نماز جمعه یک جایگاه خاصی دارد چرا که نماز جمعه خطاب ویژه ای از طرف خداوند باریتعالی دارد وخداوند در سوره جمعه مؤمنین را مخاطب قرار داده که در هنگام نماز جمعه کسب و کار را رها کنید و به نماز جمعه بشتابید.
خطیب نماز عید فطر در ششتمد گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی 850 نقطه کشور نماز جمعه اقامه می شود و تا کنون درشهر ششتمد 197 نماز جمعه اقامه شده است.
حجت الاسلام و المسلمین ثباتی مقدم اظهار داشت: نمازجمعه مظهر وحدت همدلی و اجتماع خداجویان است و امروز در اجتماع مؤمنین ششتمدی آخرین خطبه خود را می خواهم و از جمع شما مردم خداحافظی می کنم.
امام جمعه ششتمد گفت: از همه خواهران و برادران ، مسئولین و اعضاء ستاد نمازجمعه تشکر می کنم و از همه خواهران و برادران عزیز طلب حلالیت دارم.
وی ادامه داد: از همه مردم تقاضا دارم که وحدت خود را حفظ کنید و به هیچ بهانه ای وحدت را خدشه دار نکنید.
نماینده ولی فقیه در جمع با شکوه نمازگزاران عید سعید فطر ششتمد گفت:نماز جمعه را با شکوه برگزار کنید که نماز جمعه در آموزه های دینی حج مساکین محسوب می شود.
حجت الاسلام و المسلمین ثباتی مقدم خاطرنشان ساخت: از همه راضی هستم و هر کسی صحبتی کرده او را حلال می کنم و از مجموعه هایی که سازمان یافته برخی مطالب را مطرح می کنند ، تقاضا دارم که طلب استغفار نمایند.
نماینده ولی فقیه افزود: ششتمد دیار بزرگان و عالمان فرزانه است و سرداران بزرگی را تقدیم انقلاب کرده و نخبگان زیادی دارد ، اجازه ندهید برخی بدون هیچ دلیلی چهره ششتمد را مخدوش کنند.
سپس حجت الاسلام و المسلمین ثباتی مقدم با بدرقه حجج الاسلام قدرتی ، صادقی و جمعی از مردم مؤمن و ولایتمدار ششتمد راهی سبزوار شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: