کد خبر: ۱۲۷۸۶
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۰
امام جمعه سبزوار:
سبزوار نیوز/امام جمعه سبزوار گفت: اعلام موفقیت های دولت در تریبون نماز جمعه و یا سایر تریبون ها به منزله دفاع از دستاوردهای نظام است.


یه گزارش سبزوار نیوز، حجت الاسلام غلامرضا مقیسه در دیدار با فرماندار سبزوار و در نشست بررسی مشکلات این شهرستان اظهارداشت: دولت در سال های اخیر دستاوردهای ارزشمندی در حوزه های مختلف دارد و این موضوع باید به نحو مطلوب اطلاع رسانی شود.
وی گفت: تکریم ارباب رجوع در قانون و شرع مقدس اسلام مورد تاکید قرار گرفته است و مسئولان باید این امر را در برخورد با مردم سرلوحه کار خود قرار دهند.
امام جمعه سبزوار، بروکراسی اداری را از مهمترین مشکلات مردم در ادارات دانست و ادامه داد: مسئولان باید برنامه ریزی کنند تا این مشکل و آفت مهم در ادارات رفع و درخواست های مردم در کمترین زمان ممکن پاسخ داده شود.
وی نحوه توزیع بودجه در کشور را از دیگر مشکلات در شهرستان ها دانست و گفت: فرمانداران باید از اختیارات بیشتری در نحوه توزیع بودجه و اجرای برنامه ها برخوردار باشند.
امام جمعه سبزوار عنوان کرد: فرماندار به عنوان مدیر اجرایی شهرستان اطلاع دقیق تری از مشکلات دارد و با داشتن سطح اختیارات می تواند در رفع این مشکلات تلاش کند.
وی اظهارکرد: شهرستان سبزوار از ظرفیت های مناسب در حوزه سرمایه گذاری بهره مند است و در این زمینه دفتر امام جمعه در کنار سایر مسئولان آمادگی لازم برای ایجاد بستر های مناسب قانونی در جهت جذب سرمایه گذاران را دارد.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: