کد خبر: ۱۲۷۸۷
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۳
فرماندار ویژه سبزوار:
سبزوار نیوز/ معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار نیز در این نشست گفت: دشمن درصدد ایجاد شکاف بین مردم و مسئولان است و در این زمینه توطئه های مختلفی را اجرا می کند.

احمد برادران در دیدار با امام جمعه سبزوار اظهارداشت: در سه سال اخیر دشمن با استفاده از فضای مجازی و ماهواره توطئه های زیادی در راستای ناکارآمد جلوه دادن دولت، مسئولان و دستگاه های اجرایی در کشور پیاده کرد.
وی عنوان کرد: با تلاش دستگاه های اجرایی امروز 73 درصد از جمعیت روستایی شهرستان از نعمت راه آسفالته مناسب بهره مند هستند.
برادارن عنوان کرد: طرح گاز رسانی به 11 روستای شهرستان با هزینه 45 میلیارد ریال در بخش ششتمد در حال اجرا است که امسال و در دهه مبارک فجر به بهره برداری می رسد.
وی ادامه داد: 35 درصد از جمعیت روستایی شهرستان سبزوار از نعمت گاز برخودار هستند که با بهره برداری از طرح های گاز رسانی این میزان افزایش می یابد.
برادران عنوان کرد: 86 درصد از روستاهای بالای 20 خانوار شهرستان از نعمت آب شرب بهداشتی بهره مند هستند و در تمام روستاهای شهرستان دفتر آی. سی.تی( تلفن و ارتباطات) روستایی ایجاد شده است و مردم از نعمت اینترنت پر سرعت بهره مند هستند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: