کد خبر: ۱۲۸۰۳
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۱
سبزوار نیوز/رئیس تحقیقات امنیت ملی پایدار ستاد کل نیروهای مسلح کشور از کانون فرهنگی و هنری شهید حاج حسین محمدیانی این شهرستان بازدید کرد.

رئیس تحقیقات امنیت ملی پایدار ستاد کل نیروهای مسلح کشور در این بازدید  گفت: جوانان و نوجوانان تلاش کنند تا فضای مجازی تبدیل به سنگری برای دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی شود.
سردار سرتیپ پاسدار حسن رستگار پناه افزود: نباید به دشمن اجازه داد  فضای مجازی را  به جبهه ای برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی  تبدیل کند.
وی عنوان کرد: دشمن از طریق فضای مجازی در صدد تغییر اندیشه و اعتقادات جوانان نسبت به انقلاب و اسلام است.
رییس تحقیقات امنیت ملی پایدار ستاد کل نیروهای مسلح کشور شهید مطهری را حاصل و ثمره و تفکر انقلاب اسلامی دانست و گفت: اشاعه اندیشه های این شهید بزرگ انقلاب اسلامی را از گزند آفت های مختلف فکری حفظ می کند.
وی ادامه داد: جوانان ارزشی و انقلابی باید اندیشه های شهید مطهری را بشناسند و از این تفکر برای پاسخگویی به شبهات دشمن در مورد انقلاب اسلامی بهره ببرند.
وی یادآورشد: در دوران قبل از انقلاب دسترسی به کتاب های شهید مطهری بسیار سخت بود،اما امروز که کتابهای این شهید عزیز در دسترس قرار دارد باید از فرصت استفاده و زمینه برای اشنایی نسل های آینده با اندیشه این شهید عزیز را فراهم کرد.
وی گفت: کتاب حماسه حسینی شهید مطهری بهترین درس ها از حادثه عاشورا را به جوانان می دهد.
رستگار پناه افزود: مطالعه کتاب حماسه حسینی جوانان را با فرهنگ عاشورا آشناتر می کند.
در این بازدید سردا رستگار پناه در جریان روند فعالیت های اجرایی این کانون قرار گرفت.
قدرت الله خوشدل مسئول کانون فرهنگی و هنری شهید محمدیانی سبزوار با تشریح فعالیت های این کانون گفت: در این مجموعه فرهنگی در زمینه فعالیت های قرآنی، علمی، ورزشی و رباتیک فعالیت دارد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: