کد خبر: ۵۵۸۱
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۹
فرماندار شهرستان سبزوار:
فرماندار شهرستان سبزوار گفت: امروز عزت ،شرف واستقلال كشور مرهون تلاش صنعتگران و كارآفرينان است.

مهندس قاسم شعباني عطار در مراسم گراميداشت دهه توليد ملي ويژه روز اصناف و روز صنعت و معدن گفت: امروز توليد كنندگان، صنعتگران ،كار آفرينان  بيش از گذشته در عرصه صنعت در حال فعاليت هستند و در اين عرصه تلاش ميكنند.

وي با اشاره به سال 91 و مشكلات صنعت در اين سال خاطرنشان كرد: در سال گذشته با محدوديت منابع مالي روبه رو بوديم كه در سال جديد اين مشكلاتن با تصويب قوانين و اختصاص اعتبارات حل خواهد شد .

فرماندار ويژه سبزوار با اشاره به اختصاص اعتبارات به بخش كشاورزي گفت: بيش از 20ميليارد تومان به اين بخش پرداخت شد كه كمك خوبي به بخش كشاورزي بود.

نماينده عالي دولت در شهرستان سبزوار با اشاره به احداث منطقه ويژه اقتصادي در سبزوار تصريح كرد: مقدمات كار در اين منطقه فراهم شده و زمين مورد نياز نيز پيش بيني شده است اما مشكل مهم در اين منطقه نبود سرمايه گذار بخش خصوصي است كه موسسه آباداني ديار سربداران به دنبال پيداكردن اين سرمايه گذار است .

وي در ارتباط با راه آهن سبزوار نيز گفت: پروژه راه آهن سبزوار نيز در حال انجام است و از پروژه هايي است كه باوجود مشكلات اقتصادي تعطيل نشده است .

وي ادامه داد: تلاش ما اين بود كه تا پايان دولت دهم اين پروژه به سرانجام برسد اما برخي از مشكلات مانع اين مهم شد كه انشاالله تا پايان سال به سرانجام خواهد رسيد.

 

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: