کد خبر: ۵۹۳۹
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۳:۰۴
سبزوار نیوز/فرماندار داورزن دوشنبه گذشته در اقدامی تحسین برانگیز، برای تجلیل از خبرنگاران و وبلاگ نویسان این منطقه، مراسمی برگزار کرد ولی واقعیت این است که ...
فرماندار داورزن دوشنبه گذشته در اقدامی تحسین برانگیز، برای تجلیل از خبرنگاران و وبلاگ نویسان این منطقه، مراسمی برگزار کرد و از نقش خبرنگاران در توسعه این منطقه گفت. واقعیت این است که خبرنگاران همچون همه افراد جامعه دغدغه اصلاح جامعه به سمت توسعه و آبادانی را دارند و آنها همواره با نگاه تیزبین خود، مشکلات و کاستی ها را رصد کرده و به مسئولان گوشزد می کنند. حال اینکه این رصد کردن ها چقدر موثر افتد به نوع نگاه مسئولان بر می گردد.
همانگونه که فرماندار محترم داورزن نیز اظهار داشته، خبرنگاران با بیان مسائل، می توانند به کمک مسئولان آیند و روند توسعه را تسریع کنند. امیدواریم در فرصت پیش رو، با کمک مسئولان بتوانیم منطقه ای درخور و شایسته مردم رقم بزنیم. 
بهمن آباد همچون دیگر روستاها، نیازمند توجه به مسائلی است که فرماندار محترم با همیاری دیگر مسئولان ضروری است بدان بپردازد. برخی از این موارد شامل امور زیر است:
۱- پیگیری مساله قنات، متاسفانه قنات بهمن آباد اخیرا با کاهش شدید آب مواجه شده و ساکنان آن چشم انداز زندگی را تهدید کننده می بینند. چرا که زندگی شغلی بسیاری از افراد، به همین قنات وابسته است.
۲- برگزاری کلاس های آموزشی و امکانات مورد نیاز برای دختران و زنان روستا
۳- جمع آوری هفتگی زباله های روستا، این مساله موجب شده تا منظره ای نامناسب در اطراف روستا پدیدار شود
۴- افزایش کیفیت نان و تمهیدات لازم برای افزایش کارکنان نانوایی در ایام شلوغی سال (نوروز، محرم و تابستان)
یوسف بهمن آبادی

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: