کد خبر: ۶۰۱۳
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۳۹۲ - ۰۸:۵۹
سبزوارنيوز- جوانان مومن وانقلابی شهرستان جغتای داوطلب اعزام به سوریه طی حرکتی خود جوش پس از پایان نماز جمعه همراه سایر امت حزب الله در اعتراض به تهدیدها علیه این کشور راهپیمایی کردند.

به گزارش سبزوارنيوز به نقل از  پیام جغتای ،جوانان مومن وانقلابی شهرستان جغتای  داوطلب اعزام به سوریه طی حرکتی خود جوش پس از پایان نماز جمعه همراه سایر امت حزب الله در اعتراض به تهدیدها علیه این کشور راهپیمایی کردند. راهپیمایان حرکات زور مدارانه و غیر قانونی و خود سرانه استعمارگران غربی به سرکردگی آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب وهمراهی حکومت های دست نشانده آنان در منطقه از جمله آل سعود وهابی مبنی بر تهدید و حمله به کشور دوست و برادر سوریه به بهانه استفاده از سلاح شیمیایی محکوم کرده وضمن قرائت بیانیه آمادگی خود را جهت اعزام به سوریه و حمایت از ملت مظلوم و مسلمان این کشور و دفاع از حرم مطهر عقیله بنی هاشم حضرت زینب (س)و دردانه ابی عبدالله (ع)،حضرت رقیه (س)در مقابل حملات استعمارگران وتروریست های تکفیری اعلام نمودند.

جوانان داوطلب اعزام به سوریه اعلام کردند: از دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت محترم عراق می‌خواهیم راه حرکت نیروهای داوطلب مردمی ایران و عراق را برای اعزام به جبهه‌های سوریه باز کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: