کد خبر: ۷۹۸۸
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۳ - ۲۳:۵۴
سبزوارنیوز/ مدیر روابط عمومی و بین الملل کشت و صنعت جوین گفت: به زودی نخستین قرارگاه اقتصاد مقاومتی کشور با حضور وزیر کشاورزی در جوین افتتاح خواهد شد.
سید مرتضی نقیب زاده با اشاره به رویکرد مدیریت جدید کشت و صنعت جوین در مدیریت جهادی تصریح کرد:در مدت کوتاه فعالیت مدیریت جدید کشت و صنعت بیشترین تلاش و برنامه ریزی ها در جهت فرهنگ سازی و اصلاح روش های عرضه محصول و تولیدات مختلف در بزرگترین مجتمع کشت و صنعت استان بوده است.

فرمانده بسیج کارگری و اصناف شهید برونسی شهرستان جوین اظهار داشت: محل مورد نظر برای نخستین قرار گاه اقتصاد مقاومتی کشور در مجاورت کشت و صنعت و کارخانه قند و اسید سیتریک جوین در حال آماده سازی است.

وی افزود: در این قرار گاه از توانمندی های مجتمع کشت و صنعت جوین در جهت آموزش طرح های نوین تولیدی به شکل خانوار و خرده پا از قبیل: آموزش آنها به روش نمادین در نمایشگاه با چگونگی تولیدات پرورش دام و ماهی و قارچ و سایر تولیداتی که در حوزه کشاورزی می تواند خانواده ها را خود کفا کند ، استفاده می شود.

برپایه این گزارش طرح های کلان کشت و صنعت، سیاست های جدید کشت و صنعت در تحویل و دریافت محصول چغندر قند کشاورزان در سال زراعی جدید، چگونگی ارائه خدمات به پیمانکاران، در مورد ارزش سهام سهامداران و چگونگی دریافت سود سهام و سایر طرح های توسعه ای مجتمع، زمان بهره برداری از مجتمع اسید سیتریک، پرتال شهرستان جوین و نحوه بکار گیری نیروی جدید در کشت و صنعت از دیگر محورهایی است که در این خصوص مورد بحث قرار خواهد گرفت.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: