کد خبر: ۸۸۰۱
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۴
مسئول بسیج دانش اموزی حوزه شهید باهنر شهرستان داورزن گفت: اردوی جهادی دانش آموزی شهرستان داورزن با استقبال خوب مردم روبرو شده است .
مهدی طزری با بیان این مطلب افزود: جمعی از فعالین بسیجی در حوزه های مختلف در بسیج دانش آموزی به مدت 15 روز در بخش باشتین شهرستان داورزن مستقر خواهند بود.

وی ادامه داد: خوشبختانه این طرح با نظر مساعد مسئولان همراه بوده تا جایی که امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولان این شهرستان از برنامه های اجرایی این گروههای جهادی استقبال وآن را مورد بازدید قرار داده اند.

وی اضافه کرد: در این اردوی جهادی گروه های پزشکی و کشاورزی و دامپزشکی برای انجام خدمات با دانش اموزان همراه خواهند بود. وی تصریح کرد: گروه های پزشکی این طرح جهادی معایناتی از جمله پرستاری ، مامایی ، تست قند خون و فشار خون ، بینایی و شنوایی سنجی و مشاوره های پزشکی را ارائه می دهند.

مهدی طزری ادامه داد: مشاوره کشاورزی توسط 4 نفر مهندس مجرب جهاد کشاورزی نیز از دیگر برنامه ای جهادی بسیج دانش آموزی شهرستان داورزن بوده است .

وی تصریح کرد: تاکنون ویزیت رایگان 42 نفر توسط پزشکان اروی جهادی صورت گرفته است .

طزری همچنین ادامه داد: خوشبختانه از 71 نفر تست قند خون و 82 نفر تست فشار خون و همچنین ویزیت رایگان مامایی برای 14 نفر براو تست شنوایی و برای 80 نفر و مشاوره های رایگان روانشناسی برای 14 نفر انجام شده است .

وی ادامه داد: این طرح با استقبال 320 نفر از اهالی روستاهای مجری طرح روبرو شده که در برخی مواقع با کمبود امکانات و اقلام پزشکی نیز روبرو شده ایم .

وی اظهار امیدواری کرد در ادامه این طرح شاهد فعالیت های گسترده گروه های جهادی در قسمت های مختلف باشیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۲
حامد یوسفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۹
0
0
لطفا در نگارشهایتان کمی دقت به خرج بدید.
از کلمه "وی" بایدبه اندازه استفاده کرد.
تو تحریم و قحطی نیستیم که!!!
مجیدموسوی ازشهرستان داورزن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
0
0
درودمیگم به همه ی بروبچه های بسیج داورزن امیدوارم حالتون خوب باشه واینکه محکم ترازقبل پیش بریدبه سمت جلو.:همه مسیراینه لهنه تفسیرچی بگمت تأثیرداشته باشه بحث اینه امتدادمسیرزنده بادبسیج.این شعروتقدیم میکنم به همه بچه های بسیچ علی الخصوص:جناب آقای حسینی وجناب آقای طزری.مرسی،مرسی که منوتحمل کردین خیلی مخلصم وقته همگی بخیرکوچیک همتونم.