کد خبر: ۸۹۰۰
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۵
بخشدار روداب خبر داد:
سبزوار نيوز / طرح گازرسانی به 6 روستای برآباد، دروک، شمس آباد، دامرود، ملوند و تسبند بخش روداب امروز با حضور مسئولین شهرستان سبزوار و روداب افتتاح شد.

بخشدار روداب در گفت و گوی تلفنی با خبرنگار ما با اشاره به اینکه در این 6 روستا تقریبا 1500 خانوار زندگی می کنند، گفت: پروژه ی گاز رسانی به 6 روستای روداب با اعتبار چهار و نيم میلیارد تومان امروز با حضور مسئولین افتتاح شد.

محمود شم آبادی اظهار داشت: بعد از پروژه ی گازرسانی بزرگترين طرح شهرداري روداب در هفته دولت سال 93  پروژه نهضت پياده رو سازي در اين شهر است.

وی همزمان با كلنگ زني طرح نهضت پياده رو سازي در روداب اضافه کرد: اين پروژه به مساحت 50 هزار متر مربع مي باشد كه اين عدد 70 برابر ميانگين عملكرد شهرداري روداب در 16 سال گذشته است.

وي با بيان اينكه با اجراي اين طرح پياده رو سازي روداب به اتمام مي رسد، افزود:‌ كليه هزينه هاي اين طرح از منابع داخلي شهرداري و با كمك مردم تامين مي شود.

وي بهره برداري از طرح مسكن مهر را ديگر پروژه ي اين شهر در هفته دولت دانست و اضافه كرد: از 146 واحد ثبت نام شده توسط مردم 100 واحد به صورت ويلايي ساخته شده است و درحال حاضر داراي سكنه مي باشد.

وي بهره برداري آسفالت معابر مسكن مهر را نيز از ديگر پروژه ها عنوان كرد.

شم آبادی از افتتاح اورژانس درقدم، جشن برق رسانی به روستای نور آباد، بازديد مزار شهداي گمنام روداب كه تاكنون 250 ميليون تومان هزينه به همراه داشته است و همچنين تعويض محور سبزوار - روداب به طول 5 كيلومتر و احداث 16 دهنه پل با هزينه 870 ميليون تومان را از ديگر برنامه هاي شهر روداب در هفته دولت عنوان كرد.

وی مجموع هزینه های پروژه های شهری را پنج و نيم میلیارد تومان، گازرسانی به 6 روستا را چهار و نيم میلیارد تومان و جشن اتمام برق رسانی به روستاهای 10 خانوار را یکصد و 50 میلیون تومان بیان کرد. / س

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: