کد خبر: ۸۹۴۲
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۶
معاون توسعه ی روستایی رئیس جمهور در داورزن:
سببزوار نیوز/معاون توسعه ی روستایی دفتر نهاد ریاست جمهوری از اجرای برنامه ی طرح توسعه ی روستایی در شهرستان داورزن خبر داد.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری محلی سبزوار نیوز در داورزن،دکتر رضوی در جمع مردم این شهرستان با بیان اینکه 87 درصد مردم این شهرستان ساکن روستا هستند افزود: دولت تدبیر و امید برنامه مهم  طرح توسعه ی روستایی را برای این شهرستان در نظر دارد که در صورت مشارکت مردم در سرمایه گذاری،وام با کارمزد چهار درصد و با زمان باز پرداخت سه تا هفت سال  و با ضمانت آسان ارائه می شود.

نماینده ی اعزامی هیئت دولت خاطر نشان کرد: به روستاییانی هم که نخواهند سرمایه گذاری مشارکتی مردمی داشته باشند وام کارمزد دوازده درصد داده می شود که این بزرگترین کاری است که دولت تدبیرو امید در طول تاریخ داشته است.

معاون توسعه ی روستایی دفتر نهاد ریاست جمهوری با بیان اینکه شهرستان داورزن دارای منابع بسیاری است خاطرنشان کرد: خدارا شاکرم که توفیق پیدا کردم که از جانب ریاست محترم جمهور در خدمت مردم داورزن  قرار بگیرم.این شهرستان بعنوان دروازه ورودی مردم  به استان خراسان رضوی و همچنین جوار ملکوتی امام رضا(ع) توفیق بزرگی است که نصیب مردم این شهرستان شده که در واقع خیر مقدم گویان به زائرین در این شهرستان هستند.

گفتنی است معاون توسعه ی روستایی دفتر ریاست جمهوری نماینده اعزامی هیئت دولت به این شهرستان،روز جمعه چهاردهم شهریور در جمع مردم این شهرستان قرار گرفت.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: