کد خبر: ۸۹۷۴
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۸:۵۲
سبزوارنیوز/ باحضور معاون محترم رئيس جمهور، پروژه جايگاه CNG آفتاب شرق در شهرستان داورزن افتتاح شد.
جايگاه CNG آفتاب شرق باحضور دكتر رضوي معاون محترم توسعه روستائي و مناطق محروم نهاد رياست جمهوري، مدير منطقه سبزوار ، فرماندار، جمعي از مسئولين ادارات و نهادهاي نظامي و انتظامي و ارباب جرايد در شهرستان داورزن بطور رسمي افتتاح گرديد.
مدير شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي منطقه سبزوار در اين مراسم گفت: با افتتاح جايگاه CNG آفتاب شرق تعداد جايگاه CNG در منطقه به 23 باب مي رسد.
عيسي افتخاري گفت: با افتتاح اين جايگاه ظرفيت عرضه سوخت CNG در سطح منطقه به 000/6500 متر مكعب در روز مي رسد.
وي در ادامه گفت: جايگاه آفتاب شرق در مدخل ورودي وخروجي استان خراسان رضوي مي باشد كه فاز اول آن مربوط به عرضه سوخت مايع بود كه در اسفندماه 92 به بهره برداري گرديد و فاز دوم آن نيز به مناسبت حضور هيئت محترم دولت در استان خراسان رضوي و به يمن ميلاد پر بركت حضرت علي بن موسي الرضا (ع)وهفته دولت آماده خدمت رساني به مردم عزيز و زائرين گرامي مي باشد.
وي اظهار داشت: تجهيزات اين جايگاه از نوع RMG (فورنو گس) بوده و ظرفيت سوخترساني جايگاه، 2000 متر مكعب بر ساعت ميباشد كه باتوجه به 4 دستگاه ديسپنسر و 8 نازل ، امكان خدمات سوخترساني به بيش از 3000 خودرو در روز فراهم خواهد شد.
بنابراين گزارش، جايگاه با هزينه اي بالغ بر 18 ميليارد ريال و با مشاركت شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران و بخش خصوصي در فضاي به مساحت 800 راه اندازي و زمينه اشتغال 8نفر به صورت مستقيم فراهم گرديد
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: