سرپرست دفترنظارت شهرستان در داورزن در گفتگوی با سبزوار نیوز:
تاکنون در انتخابات داورزن هیچ تقلبی صورت نگرفته است
به گزارش خبرنگار خبرگزاری محلی سبزوار نیوز در داورزن،حسین رجبی  با اشاره به نزدیک شدن به ۲۶ تیرماه سالروز تاسیس شورای نگهبان افزود:نخستین وظیفه شورای نگهبان، نظارت بر تدوین قوانین در مجلس شورای اسلامی است. این شورا وظیفه دارد که هر قانون تصویب شده در مجلس را با قانون اساسی و قوانین شرعی اسلام مطابقت دهد.

نماینده شورای نگهبان در شهرستان داورزن یادآورشد:شش نفر حقوق­دان در رشته­های مختلف حقوقی، از میان حقوق­دانان مسلمانی که به وسیله رئیس قوه قضاییه به مجلس شورای اسلامی معرفی می­شوند و با رأی مجلس انتخاب می­گردند و شش نفر از فقهای عادل و آگاه به مقتضیات زمان و مسایل روز. انتخاب این عده با مقام رهبری است.

رجبی با اشاره به اینکه شورای نگهبان در نظام جمهوری اسلامی ایران یکی از مهم‏ترین نهادهای حکومتی به شمار می­آید تصریج کرد:خداوند توفیق داده که حدود سه سال بنده حقیر بعنوان نماینده ی شورای نگهبان در شهرستان داورزن فعالیت کنم و در هر انتخابات در حفظ آرای مردم عزیز شهرستان با همکاری دوستان و همکاران حداکثر تلاش و بازرسی را انجام دهیم.

وی خاطرنشان کرد:خوشبختانه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی وبعد از برگزاری بیش از سی و دو انتخابات خوشبختانه تا امروز هیچ تقلبی در نحوه ی برگزاری انتخاب بویژه در شهرستان داورزن انجام نشده است.