یارانه ی برخی خانواده های روستاهای داورزن پرداخت نمی شود.
محمدرضا حسین ابادی در گفتگوی با خبرنگار خبرگزاری محلی سبزوار نیوز در داورزن با اعلام این خبر افزود:بعد از ثبت نام مجدد اینترنتی مردم در سامانه ی هدفمندی یارانه ها،برخی خانواده های روستاهای این شهرستان هنوز یارانه خود را دریافت نکرده اند.
وی با بیان اینکه این خانواده ها یا تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) هستند و یا از افراد نیازمند هستند تصریح کرد:با اعلام وصول این خبر از بیش از 9 روستای این شهرستان مراتب را به فرمانداری و نمایندگان شهرستان اعلام داشتیم ولی پیگیری مسئولین نیز جواب نداد.
حسین آبادی یادآور شد:متاسفانه بیشتر خانواده هایی که یارانه نمیگیرند در هنگام ثبت اطلاعات دچار اشتباه شده اند و هم اکنون امکان اصلاح اطلاعات آنها وجود ندارد.
عضو شورای اسلامی شهرستان داورزن یادآور شد:متاسفانه واحد هدفهمندی یارانه های استانداری صریحا به ما علام کرده که پیگیری شان بی نتیجه بوده است حال اینکه مردم روستاهای این شهرستان که یارانه نمیگیرند مستحق دریافت یارانه می باشند.
وی افزود:این مساله باید در روستاهای دیگر نیز فراگیر باشد با این وجود درخواست داریم مسئولین مربوطه هرچه سریعتر مشکل مردم این روستاهارا پیگیری کنند.
گفتنی است تاکنون از چندین روستای این شهرستان گزارشاتی مبننی بر عدم پرداخت یارانه های برخی خانواده ها به خبرنگار ما رسیده است.