گزارش خبرنگار سبزوار نیوز از راهپیمایی باشکوه در داورزن:
خشم مردم داورزن در حمایت از مردم مظلوم غزه در روز جهانی قدس

به گزارش خبرنگار خبرگزاری محلی سبزوار نیوز در داورزن ، راهپیمایی روز جهانی قدس، جمعه سوم مردادماه و در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، برگزار شد و شرکت کنندگان با سردادن شعارهای مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا، غزه جنگ است، خاموشی ننگ است، مسیر چند کیلومتری تعیین شده را تا مصلای نماز جمعه طی کردند.

حضور چشمگیر زنان، مردان، گروه‌های مختلف صنفی، کارگران، ورزشکاران، مسئولان و ...از تمامی روستاهای این شهرستان در این راهپیمایی چشمگیر بود.

گستردگی حضور مردم در صفوف به‌هم فشرده راهپیمایی امروز داورزن به‌گونه‌ای بود که علاوه بر خیابان، سراسر پیاده‌رو نیز مملو از جمعیت شده بود.

راهپیمایان با شعارهای کوبنده خود خواستار واکنش مجامع بین‌المللی به جنایت‌های صهیونیست‌های اشغالگر در غزه شده و حمایت قطعی خود از مردم فلسطین اشغالی را اعلام کردند.

شعارهای مرگ بر سازشگر، مرگ بر آل سعودکافر، فلسطین می‌رزمد، اسرائیل می‌لرزد، مرگ بر داعش آمریکایی و .... از جمله شعارهایی بود که راهپیمایان در داورزن سردادند.

فرماندار و بخشداران، نماینده ولی فقیه در این شهرستان،مسئولین نظامی و انتظامی،روسای ادارات و سایر مسئولان این شهرستان از حضور پرشور و شعور مردم در راهپیمایی امروز، قدردانی کرده و این حضور را نشان‌دهنده وحدت مسلمانان در حمایت از مظلومان فلسطینی بود.

گفتنی است امام جمعه ی این شهرستان سکوت کشورهای به ظاهر اسلامی عربی را در حمایت از مردم فلسطین و غزه را رفتاری ناشایست دانست و خواستار حمایت همه ی دولت های اسلامی شد.