گزارش خبرنگار سبزوار نیوز از حضور نماینده ی دولت در شهرستان داورزن:
بیش از 60 مورد مشکل و مسئله برروی میز نماینده اعزامی دولت در داورزن

بیش از 60 مورد مشکل و مسئله برروی میز نماینده اعزامی دولت در داورزن

به گزارش خبرنگار خبرگزاری محلی سبزوار نیوز در داورزن، معاون توسعه ی روستایی دفتر نهاد ریاست جمهوری دولت عصر روز پنجشنبه تا ساعات اولیه صبح روز جمعه با حضور در شورای اداری این شهرستان به بررسی مسائل و مشکلات این شهرستان پرداخت.

این مسئول صبح روز جمعه با حضور در کنار مزار شهدای شهر داورزن،همراه با مردم و مسئولین این شهرستان به شهدا و خانواده های این شهرستان ادای احترام کرد.

امام جمعه ی این شهرستان ضمن خوش آمد گویی به این مسئول با بیان اینکه مشکلات معیشتی و بیکاری از مهمترین مشکلات این شهرستان می باشد افزود:انتظار می رود با حضور معاون محترم توسعه ی روستایی دولت، و تامین اعتبارات لازم برای حل معضلات این شهرستان،گامی در جهت حل معضلات داورزن برداشته شود.

دکتر رضوی نیز در دیداری کوتاه با مردم این شهرستان ضمن درخواست از مردم جهت همکاری با مسئولین این شهرستان،از مسئولین داورزن خواست تا همچون گذشته در جهت رفاه حال مردم این شهرستان تلاش نمایند.

در ادامه ی سفر معاون توسعه ی روستایی دولت به داورزن،پروژه ی گازرسانی روستاهای مهر و صدخرو این شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

این مسئول در جمع مردم روستای صدخرو از مسئولین شرکت گاز استان خواست قبل از شروع استفاده از این انرژی،کلاس های آموزشی استفاده صحیح از گاز را برگزار کند.

رضوی معاون توسعه روستایی دفتر نهاد ریاست جمهوری،قبل ازظهر روز جمعه چهاردهم شهریور ماه 93،داورزن را به مقصد شهر ششتمد و فیروزه نیشابور ترک کرد.

شایان ذکر است دکتر جعفری و هیئت همراه از دفتر ریاست جمهوری،معاونت برنامه ریزی امور شوراهای شهری و روستایی استانداری خراسان رضوی،فرماندار و بخشداران شورای اسلامی شهر و روستاها،امام جمعه و ائمه جماعت،مسئولین نظامی و انتظامی،شهرداری،ادارات آموزش و پرورش،شبکه بهداشت و درمان،هلال احمر و جهاد کشاورزی این شهرستان،این مسئول را در طی این سفر همراهی می کردند.